Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

25 червня 2018 р.

Вдячна громада організувала молебень-благословення на добру роботу «ПБС»

Олександр Шевченко взяв участь у освяченні техніки у селі Заріччя, де почався ремонт дороги Яблунів – Делятин.

«Я радий сьогодні бути тут. Радий, що ви побороли брехню. Ремонт дороги Яблунів - Делятин – перемога вашої громади. Ці 33 кілометри дуже важливі для Яблунова, Делятина, Косова, Коломиї та інших населених пунктів», - наголосив Олександр Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно на кілька днів люди, які проживають вздовж дороги Яблунів - Делятин перекрили дві траси Н-09 та Р-24. Вимагали ремонту шляху, на який чекали три десятиліття. З дорожнього фонду області планували витратити на роботи 40 мільйонів. Та цього було недостатньо. І громада на зустрічі із головою ОДА Олегом Гончаруком домоглася збільшення суми до 80 мільйонів. І хоча роботи буковелівська фірма «ПБС» уже розпочала, за словами Олександра Шевченка, досі на ремонт дороги Яблунів-Делятин не виділено жодної копійки.

«Перемогу, яку ви здобули, треба переносити на всі ешалони влади. Тим, що засиділися у кабінетах, треба подякувати, - і нехай ідуть з Богом. Але аби у країні відбулися зміни, треба згуртуватися і спільно йти до мети», - зазначив Олександр Шевченко.

Після молебню Олександр Шевченко спілкувався із громадою, відповідав на запитання, ділився думками та планами щодо розвитку Прикарпаття та України.

Інші новини