Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

16 червня 2017 р.

Фірма ПБС на замовлення САД дотерміново розпочала ремонт ділянки дороги Р-24

14 червня, бригада фірми ПБС на замовлення Служби автомобільних доріг Прикарпаття дотерміново розпочала ремонт ділянки дороги Р-24 від Татарова до Тернополя.
 
Про це у соцмережі повідомив начальник САД в Івано-Франківській області Василь Буджак. За його словами, дотермінові роботи розпочались незважаючи на недостатнє фінансування.
 
"Роботи ведуться від Татарова через Ворохту, Верховину, Косів  Коломию, Городенку до межі з Тернопіллям. Як було нещодавно анонсовано мною та народним депутатом Олександром Шевченком", - йдеться у повідомленні. Автошлях Р-24 — автомобільний шлях регіонального значення у Івано-Франківській, Тернопільській і Хмельницькій областях. Проходить територією Верховинського, Косівського, Коломийського, Городенківського, Заліщицького, Борщівського, Чемеровецького і Кам'янець-Подільського районів.
 

Інші новини