Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

31 грудня 2017 р.

Добрий фундамент і 2-3 шару асфальту – ось секрет будівництва якісних доріг

Секрет будівництва якісних доріг ТОВ ПБС - добрий фундамент і 2-3 шари асфальту. Ми укріплюємо основу методом холодного ресайклінгу, через що не утворюється ямковості. Верхній шар асфальту просто стирається, але немає вибоїн. І через 10 років, як в Європі, треба буде зрізати тільки верхній шар і постелити його заново. Нижній шар асфальту і основа збережуться в первинному стані. 

Чистимо дороги не грейдерами з металічними запчастинами, а спеціальною технікою з пластмасовими чи гумовими деталями. До і після снігопаду посипаємо реагентами, щоб не утворювалось ожеледиці. Тільки так дороги служитимуть десятиліття. І ПБС дотримується цих правил.

Інші новини