Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

23 квітня 2019 р.

Триває ремонт дороги у Боднарові

Працівники «ПБС» фрезерують найгірші ділянки дороги та одразу ж асфальтують. Робота триває на підйомі, а також безпосередньо на мості. Частина ділянки уже відремонтована. З обох боків дороги відновлені кювети, що забезпечить належне водовідведення.

«Через вузьку дорогу і неможливість об’їзду, проїзд дещо утруднений. Часто утворюються затори. Але ми намагаємось якомога швидше завершити ремонт, тому у Боднарові працює одразу кілька бригад», - кажуть у відділі експлуатації та утримання доріг ТОВ «ПБС».

Ремонт проводиться в рамках експлуатаційного утримання дороги державного значення Н-10 Стрий - Мамалига в межах Івано-Франківської області, за яку відповідає "ПБС". Нагадаємо, це лише поточний дрібний ремонт. Капітальний ремонт цієї ділянки зараз зробити неможливо, так як у планах відновити будівництво мосту, який ще у 2008 році знесла повінь. З метою збереження грошей платників податків капітальний ремонт підходів, у тому числі і підйом буде здійснено лише після будівництва переправи.

Інші новини