Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

Nov. 7, 2019

На косівському мості влаштовують поліуретанові тротуари

"ПБС" впроваджує чергову інновацію: на мості через річку Рибниця будуть перші в області тротуарні доріжки зі спеціальним поліуретановим покриттям.

"Переваги цього матеріалу в тому, що він більш м'який для пішоходів, але стійкий до перепадів температур, ультрафіолетових променів, солі та інших роз’їдаючих речовин, — розповідає майстер ТОВ "ПБС" Юрій Побігушка.

Матеріал придбали у відомої української компанії "ITUM", яка виробляє його на одному з європейських заводів. За їхніми технологіями працюють фахівці у провідних країнах Європи. Поліуретанове покриття часто застосовується при будівництві відкритих автомобільних паркінгів, трибун стадіонів, пішохідних доріжок, вертолітних майданчиків та ін.

"Матеріал добре себе зарекомендував у Європі. Ми сміливо даємо гарантію на покриття 5-10 років. Ми контролюємо весь процес і пояснюємо технологію влаштування" — говорить заступник директора з технічних питань компанії "ITUM" Шимон Даніель.

На новому мості в Косові фірма "ПБС" також вперше застосувала унікальну двокомпонентну напилюючу бітумно-латексну гідроізоляцію "RAPIDFLEX-HP". Матеріали придбані у цієї ж компанії.