Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

08 травня 2018 р.

На Прикарпатті обмежать рух великовагового транспорту у спекотний період

ТОВ «ПБС» встановлює заборонні дорожні знаки та інформаційні панно, щоб обмежити рух великовагового транспорту у літній період. Вантажівки, загальною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон не можуть їхати по дорогах загального користування, якщо протягом тривалого часу температура повітря перевищує 28°С. Це робиться для того, щоб уникнути руйнування дорожнього покриття, адже відомо, що саме у спекотну погоду найчастіше утворюються напливи та колії. Заборона діє протягом дня, з 10 до 22 години.

«Перші інформаційні панно вже встановлені. Зокрема, вони є на дорогах державного значення Н-09 та Н-10. Також будемо встановлювати їх на територіальних дорогах Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна і Т-09-05 Делятин – Раківчик. Загалом, маємо встановити два десятки таких дорожніх знаків», - говорить заступник директора з утримання та експлуатації доріг ТОВ «ПБС» Михайло Литвинюк.

Такі інформаційні панно встановлюються на межах областей, транспортних розв’язках та в’їздах і виїздах з міст. Але часто далекобійники ігнорують подібні попередження. Працівники поліції і Укртрансбезпеки будуть посилювати контроль у цей період.

Зазвичай, обмеження руху великовагових транспортних засобів вводять влітку. Але цьогоріч весна виявилась досить спекотною. Тому прийнято рішення встановити знаки на початку травня.

Інші новини