Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

27 липня 2018 р.

ПБС облаштовує розв’язки на дорозі Н-09

На об’їзній міста Хуст ТОВ ПБС проводить мілкі супутні роботи. У тому числі влаштовує кільця. Одночасно проводяться роботи на обох розв’язках.

На в’їзді у місто Хуст з боку села Рокосово був лише трикутник. Але завдяки фахівцям ПБС тут уже з’явився подвійний контур кільця. Бордюр облаштовано радіусом 9 метрів.

«Не встигли ми поставити бордюр, як водії його вже встигли зруйнувати. Проблема в тому, що кільця тут ніколи не було, місцеві не звикли до такої кругової розв’язки і їдуть не по колу, а навпростець, чим самим руйнують нашу роботу. Але ми уже все відновили і просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки», - говорить майстер ТОВ ПБС Іван Стасюк.

Щодо облаштування кільця, яке знаходиться на повороті до Міжгір’я, там ПБС встановлює 4 трикутники. Як було обіцяно, розв’язки зроблять у вигляді вишиванки.

Завдячуючи платникам податків дороги стають кращими. Автошляхи ремонтуються паралельно по всій країні. Дякуємо за спільну роботу та відбудову нашої держави.

Інші новини