Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

23 серпня 2018 р.

ПБС відновила ремонтні роботи у селі Старий Угринів

Ремонт дороги до батьківщини Степана Бандери відновлено. Фірма ПБС знову працює у селі Старий Угринів Калуського району, де розташований меморіальний комплекс провідника українських націоналістів. Працівники ПБС зараз підсилюють основу дорожнього одягу, застосовуючи технологію холодного ресайклінгу.

«Дорожнє покриття розпушили ще минулого року. Але через проблеми з водовідведенням роботи довелось тимчасово призупинити. Зараз ми відновили ремонт і зробимо його як належить – спершу зміцнимо дорожній конструктив, а потім заасфальтуємо. Таким чином дорога зберігатиметься десятки років», - говорить виконроб ТОВ ПБС Володимир Бигар.

Щорічно у Старий Угринів приїжджають тисячі туристів. Але через поганий стан дороги враження від поїздки не найкращі. Покриття тут не ремонтувалося чверть століття. Місцеві жителі розповідають, що їм доводиться латати ями самотужки.

«Хто що має, тим і засипає ями. От залишилось трохи цементу, то ми залили його у вибоїни. Цеглу також подрібнили і заклали ями. Вже легше їхати. Але нашого «ремонту» стає на кілька днів. Дуже раді, що нарешті за це взялися професіонали», - говорить місцева жителька Любов.

Навіть попри відсутність коштів і кримінальне провадження, яке зараз відкрито на фірму-виконавця через нібито невірно обрану ділянку дороги для ремонту, Віктор Шевченко пообіцяв сприяти у завершенні робіт.

«Жителі села, району та численні туристи дуже довго чекали на ремонт цієї дороги. Це надзвичайно важливе історичне місце. Тому я всіляко сприятиму, щоб дорога нарешті була відремонтована», - коментує  важливість ремонту дороги на цій ділянці  народний депутат України Віктор Шевченко.

Інші новини