Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

26 вересня 2018 р.

ПБС продовжує ремонт дороги Яблунів - Делятин

Ремонт дороги Яблунів – Делятин триває. Працівники ТОВ ПБС працюють у селі Лючки Косівського району.

«Ми зараз розпушуємо старе дорожнє покриття (якщо його можна так назвати) та відновлюємо дорожній профіль. Старого асфальту тут майже немає, серед дороги росте трава. Ми підсилимо дорожню основу, додатково влаштувавши щебеневу подушку», - розповідає виконроб ТОВ ПБС Володимир Бигар.

Попередньо дорожники відновлювали кювети, забезпечивши відтік води з дороги. У нижньому шарі асфальтобетону зроблено 16 кілометрів автошляху від Заріччя через Ослави до Лючок. Через відсутність фінансування основні дорожні роботи довелось тимчасово призупинити. Але місцеві жителі не захотіли миритися із такими умовами і знову вийшли на протест. Днями вони заблокували чиновників обласної державної адміністрації у своїх кабінетах, вимагаючи продовження робіт.

«Було домовлено, що ремонт дороги продовжиться з 25 вересня. Так і сталося. Техніка ПБС приїхала, а наступного дня бригада приступила до робіт. Щодо коштів – наразі повернено нам гроші за вже зремонтовані 16 кілометрів дороги. За що ми вдячні. Тепер продовжуємо працювати у борг і сподіваємось, що гроші за цю роботу також будуть повернені», - розповідають у керівництві ПБС.

Наразі холодне фрезерування проводиться по одній смузі для руху. До вечора робота продовжиться. А завтра почнемо влаштування дорожньої основи.

Інші новини