Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

11 квітня 2018 р.

ТОВ ПБС розпочинає ремонтні роботи одразу на трьох дорогах

Фірма ПБС відкрила дорожньо-будівельний сезон-2018. 11 квітня працівники компанії почали ремонтувати дорогу Н-10, стартувавши від розгалуження біля авторинку.

«Ця дорога вже давно потребувала ремонту, бо через ті ями постійно гнуться диски. Буває, що й колесо пробивав. Часто доводиться ремонтувати ходову», — скаржиться водій Максим, радісно вітаючи дорожників. 

ПБС відремонтує цю дорогу методом холодного ресайклінгу, який вже давно використовують в Європі. Цей метод не лише економічний, а й дозволяє гарантувати довговічність доріг. 
Перших три кілометри об’їзної дороги у Н-10 фахівці обіцяють відремонтувати за лічені дні. Щодо подальших робіт, то все залежить від фінансування, якого виділено обмаль. До того ж ПБС ще не отримала грошей за виконану минулорічну роботу – а це 300 мільйонів гривень боргу від держави.

«Ремонту підлягає 10-ти кілометрова ділянка. При наявності фінансування зробимо роботи згідно укладеного договору. Зараз ми перемелюємо залишки старого асфальтобетону. Після регенерації дорожнього покриття буде укладено два шари асфальтобетону», - розповідає директор ТОВ ПБС Олексій Пастернак.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-франківській області Василь Буджак незадоволений фінансуванням державного бюджету, яке передбачено на 2018 рік. Він стверджує, що 450 мільйонів гривень для області – це дуже мало: 

«Якщо порівнювати динаміку з 2016-2017 роками, то поки що ця сума незначна. Ми вже практикуємо ремонт доріг на суму понад мільярд гривень у рік. Але це тільки початок сезону і сподіваюся, що у другому півріччі Кабінет Міністрів перегляне свої постанови».

Попри брак грошей ПБС паралельно розпочинає роботи ще на двох ділянках: ремонтують дорогу Р-24 у Городенківському районі, а також дорогу Н-03 у Чернівецькій області. Крім того, завтра дорожники почнуть ремонт Н-09 у Хусті, рухаючись у бік Ужгорода. 
Дорога Н-10 з Івано-Франківська до Болехова – ремонтуватиметься першочергово. Також у пріоритеті дорога Р-21 Долина – Хуст. У цьому році ще у планах доробити усі пропущені ділянки Н-09 Мукачево – Львів та Р-24 – Татарів – Кам’янець-Подільський.

Інші новини