Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

19 березня 2018 р.

Хтось намагається очорнити репутацію ПБС

З вчорашнього дня Фейсбуком шириться брутальна неправдива інформація, яка стосується компанії ПБС. 

Добродій Андрій Лесюк (наразі не впевнені людина це чи бот) поширив інформацію з фотографіями ДТП, неправдиво стверджуючи, що вони сталися з вини компанії ПБС. Насправді всі фото ДТП, окрім однієї, сталися на дорогах, які компанія ПБС не обслуговує. 

Фото з ДТП з червоним мікроавтобусом справді на дорозі, яку обслуговує ПБС, проте в протоколі поліції вказано, що «дорожній фактор» в події відсутній, причина аварії – перевищення швидкості. Це ж треба в таких погодніх умовах пересуватися із швидкістю понад 100 км за годину!

Крім того, хочемо зауважити, що за існуючими нормативами, дороги державного значення слід розчистити від снігу після припинення снігопаду через 6-8 годин. ПБС перевиконував ці нормативи навіть таких складних погодніх умовах. (До слова, на Івано-Франківщині в ці дні випала найбільша кількість снігу, в порівнянні з усіма іншими областями України).

Всі незаангажовані люди були свідками, що умови в ніч з суботи на неділю 18 березня були справді екстремальними, снігопад тривав майже добу. В цей час наші машини практично не глушилися більше доби, наші працівники обслуговували дороги на величезній території протяжністю 400 кілометрів. Зауважимо, що техніка в ПБС найновіша, в Україні подібної практично немає... 

Завдяки самовідданій праці персоналу, водіїв, технічних служб, практично ніде в зоні нашої відповідальності рух автотранспорту зупинений не був, як це було в інших місцях. 

Тому цей фейк - на відповідальності автора цієї неправдивої інформації... 

Ну і не лише за «свідчення неправдиві», а й за сіяння ненависті поміж людьми автор посту нестиме відповідальність не лише перед власним сумлінням.
 

Інші новини