Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

17 травня 2017 р.

Виділено кошти на ремонт Набережної та будівництво футбольного поля

На звернення народного депутата України Олександра Шевченка від 11 квітня 2017 року з державного Фонду соціально-економічного розвитку Кабінетом міністрів виділено кошти на капітальний ремонт Набережної імені Василя Стефаника, будівництво футбольного поля за стандартами УЄФА та на об'єкти медицини та освіти міста Івано-Франківська.

Всього рішенням Кабміну на звернення нардепа виділено 5 мільйонів гривень.

Перелік об’єктів соціальної інфраструктури Івано-Франківської області від народного депутата Шевченка Олександра Леонідовича (подано 11.04.17)
№ Найменування об’єкта (заходу),

Івано-Франківський міський бюджет:

1. Покращення матеріально-технічної бази у Вищому художньому професійному училищу № 3 - Івано-Франківський міський бюджет  - 300 000 грн.
2. Заміна вікон та дверей, утеплення фасаду корпусу № 5 Івано-Франківської центральної міської лікарні -  Івано-Франківський міський бюджет - 400 000 грн.
3. Придбання медичного обладнання для Івано-Франківської міської поліклініки № 4 -  Івано-Франківський міський бюджет - 277 000 грн.
 
Івано-Франківський обласний бюджет:

4. Будівництво основи футбольного поля на вул. Чорновола в м.Івано-Франківську  - Івано-Франківський обласний бюджет  - 523 000 грн.
5. Капітальний ремонт вул. Набережна ім. Василя Стефаника в м.Івано-Франківську (додаткові роботи) - Івано-Франківський обласний бюджет 3 500 000грн. Загальна сума: 5 000 000 грн.
 
Як повідомив "Фіртку" керівник громадської приймальні народного депутата Олександра Шевченка Андрій Сторожук, Кабмін виділив кошти в сумі 5 мільйонів гривень відповідно до звернення народного депутата.

Зокрема, 300 тисяч гривень виділено Івано-Франківському ВПУ №3 на придбання обладнання та комп’ютерної техніки, на звернення до Олександра Шевченка від головного лікаря Івано-Франківської міської лікарні виділено 400 тисяч гривень на заміну вікон, дверей та утеплення фасаду одного з корпусів. На придбання медичного обладнання для міської поліклініки №4 буде спрямовано 277 тисяч гривень.

Також рішенням Кабміну на звернення О. Шевченка виділені кошти на будівництво нового футбольного поля за стандартами УЄФА та на продовження капітального ремонту вул. Набережна ім. Василя Стефаника. Роботи на двох останніх об’єктах виконує фірма "ПБС".

"Тобто кошти виділені чітко в тих сумах і по тих пунктах, які були в зверненні Олександра Шевченка до Кабміну. Цікаво, що якщо говорити про Набережну, то на цю дорогу, яка належить місту, міська влада коштів не виділяє. На нашу думку, виключно з "політичних" мотивів. Свого часу Руслан Марцінків навіть пообіцяв виділити з міського бюджету 20 мільйонів гривень на завершення робіт на Набережній, але обіцянку, зафіксовану на камери журналістів, так і не виконав. За час нової влади в Івано-Франківську на ремонт Набережної не виділено жодної гривні, попри те, що місто має сотні мільйонів гривень перевиконання бюджету і, ще раз зауважу, що дорога належить місту", – розповідає Андрій Сторожук.

Цікаво, що мер Івано-Франківська Руслан Марцінків вже встиг "відрапортувати" в Фейсбуці про те, що кошти на Набережну виділені нібито саме на його звернення.

Андрій Сторожук прокоментував таку заяву Руслана Марцінківа: "На жаль, чинна міська влада в Івано-Франківську не відрізняється чистоплотністю… Нам, франківцям, не звикати до цього. Головне, зрештою, результат, на який і працює Олександр Шевченко".

Інші новини