Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

24 лютого 2020 р.

На дорогах державного значення ліквідовані наслідки буревію

У зв’язку з переміщенням активного циклону протягом 23 лютого та вночі 24 лютого на території Івано-Франківської області погіршилися погодні умови. Сильний дощ із переходом у мокрий сніг у високогір’ї Карпат спричинив ускладнення дорожнього руху. Через сильний вітер із поривами до 40 м/с були повалені дерева на узбіччях доріг державного значення.

До таких погодних змін дорожники були готові заздалегідь. 

Як тільки надійшли повідомлення про повалені дерева на придорожніх смугах, до їх розчищення ще вночі приступили бригади підрядних організацій. Станом на 8.00 24 лютого проїзд дорогами державного значення забезпечений. Наслідки буревію ліквідовані.

За прогнозами синоптиків протягом дня в області і далі очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу у високогірних районах, пориви сильного вітру, у високогір’ї до 40 м/с, в Карпатах сильна хуртовина.  Ускладнення погодних умов відповідає 2 рівню небезпечності (помаранчевому).

Просимо водіїв та пішоходів бути уважними під час подорожей та дотримуватися правил дорожнього руху.

Інші новини