Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

08 травня 2020 р.

«ПБС» відремонтує дорогу Долина – Хуст

8 травня буковельська компанія «ПБС» приступила до ремонту дороги Р-21 Долина - Хуст в межах Закарпатської області. Працівники почали роботу від Торунского перевалу і рухаються до села Торунь Міжгірського району. Там тривають підготовчі роботи: вирізання чагарників, прочищення кюветів. Потім приступимо до ремонту дорожнього покриття.

Згідно з проектом, має бути відремонтована ділянка км 44+983 - км 76+900, довжиною майже 32 кілометрів. Це ділянка від кордону з Івано-Франківською областю до села Міжгір'я. Зараз на ці роботи виділено майже вдвічі менше коштів, ніж було заплановано. Незважаючи на це, ми раді, що справа все-таки зрушить з місця і частина автодороги буде якісно відремонтована.

У минулому році компанія «ПБС» частково здійснювала земляні роботи на об'єкті. Тоді працювали в селі Верхній Бистрий Міжгірського району. Що стосується ремонту дороги Р-21 в межах Івано-Франківської області: тендер на ремонтні роботи ще не оголошено. 

Дорога Долина - Хуст - одна з найгірших регіональних доріг Закарпатської області та Прикарпаття. Її не ремонтували 40 років. Водії  намагаються  об’їжджати  цю дорогу, а під час карантину, пов'язаного з коронавірусом, проїзд між областями був повністю перекритий на кілька тижнів.

Інші новини