Page 1 Page 1 Фігура_2_копія Фігура_3_копія Фігура_4_копія Page 1 Copy 3 PBS-logo-footer Group 28 Created with Sketch. Page 1 Page 1 Fill 1 Fill 1 Page 1 Page 1 Page 1 Combined Shape Fill 1 Fill 1 Page 1 Group Page 1 Fill 1 Rectangle 14 Rectangle 14 Copy Page 1 Page 1 Page 1 icons complete-icon location Page 1 Page 1 Copy 4 1StatusIcon 1StatusIcon 1StatusIcon Combined Shape Created with Sketch.

03 квітня 2019 р.

Закарпатські чиновники намагаються обманути громадськість, звинувачуючи «ПБС» у зриві ремонтних робіт

Фірма «ПБС» вважає повторний тендер, оголошений Службою автомобільних доріг у Закарпатській області на ремонт дороги Н-09 Мукачево – Львів, є незаконним та необґрунтованим. І ось чому. У вересні 2016 року між Закарпатською САД та ТОВ «ПБС» укладено два договори на ремонт дороги державного значення Н-09 Мукачеве – Львів. За належного фінансування автошлях міг бути відремонтованим протягом двох років. Але місцеві чиновники постійно відтерміновували як виконання робіт, так і їх оплату. В результаті вони в односторонньому порядку вирішили розірвати договір. А це порушує права компанії. Вважають у «ПБС».

Відповідно до договору №47, який передбачає ремонт ділянки дороги Н-09 км від Мукачевого до села Ділового на Рахівщині, за два роки працівники буковельської фірми «ПБС» влаштували 26 км вирівнюючого шару асфальтобетону на суму більше як 231 млн. грн. Але в зв’язку із нібито відсутністю коштів замовник відшкодував фірмі лише 190 млн. грн. У зв’язку з цим компанія «ПБС» та САД заключили ще одну угоду. В ній чиновники передбачили необхідне фінансування робіт на ділянці км 1+942 – км 154+000 на 2019 рік. Проте схоже для закарпатських дорожників ці документи нічого не означали. Бо на початку року вони вирішили розірвати договір в односторонньому порядку.

ТОВ «ПБС» не погодилось із цим та надіслало на адресу САД у Закарпатській області листа. В ньому йшлося про готовність невідкладно приступити до продовження виконання робіт. На думку буковельських дорожників, договір хочуть розірвати незаконно та необґрунтовано. А це порушує права ТОВ «ПБС».

Але навіть попри це САД у Закарпатській області оголошує три повторні тендери на ремонт автомобільної дороги Н-09 Мукачево - Львів в межах одних і тих же ділянок.

Більше того, публікує на своїй офіційній сторінці компрометуючу статтю, яка не відповідає дійсності. Мова йде про рішення господарського суду Закарпатської області, де фігурувала зовсім інша ділянка Н-09 із зовсім іншим договором та на інших підставах. Замість того, щоб оголошувати тендер на ділянках автомобільної дороги Н-09 в межах Рахівського району ( де припинено договір №46 від 2016 року), Служба незаконно оголосила тендер на ділянках, де виконуються роботи ТОВ «ПБС». Таким чином закарпатські чиновники намагаються ввести громадськість в оману, маніпулюючи абсолютно різними фактами і видаючи один договір за інший.

Сподіваємося, що свого часу діям влади та конкретних чиновників за сумнівні з точки закону дії буде надана оцінка компетентних правоохоронних органів.

Інші новини